Morgan Persson

VD

Hudiksvall

sales@monitor.se

0650 766 00

Johan Holmsten

Säljchef

Hudiksvall

johan.holmsten@monitor.se

070 593 29 18

Jonas Persson

Affärsutvecklare

Borås

jonas.persson@monitor.se

070 377 66 40

Jonas Långberg

Säljare

Hudiksvall

jonas.langberg@monitor.se

070 555 33 68

Johan Holm

Säljare

Hudiksvall

johan.holm@monitor.se

072 213 43 11

Emil Johansson

Säljare

Ljungby

emil.johansson@monitor.se

070 377 70 12

Fredric Sandberg

Säljare

Jönköping

fredric.sandberg@monitor.se

070 777 70 21

Tobias Mill

Innesäljare

Hudiksvall

tobias.mill@monitor.se

0650 766 26

Katarina Elfving

Innesäljare

Hudiksvall

katarina.elfving@monitor.se

0650 766 27

Toni Jääskeläinen

Monitor ERP System Finland AB

VD

Åbo

toni.jaaskelainen@monitorerp.com

+358 40 553 18 11

Mikael Lindholm

Monitor ERP System Finland AB

Säljare

Ekenäs

mikael.lindholm@monitorerp.com

+358 44 511 01 09

Teemu Kaanto

Monitor ERP System Finland AB

Projekt och utbildning

Åbo

teemu.kaanto@monitorerp.com

+358 40 551 90 80

Mervi Valtari

Monitor ERP System Finland AB

Projekt och utbildning

Orisberg

mervi.valtari@monitorerp.com

+358 40 159 17 57

Maciej Swienton

Monitor ERP System Polska Sp. z o.o

VD

Wrocław

maciej.swienton@monitorerp.com

+48 538 385 694

Jaroslaw Jaskiewicz

Monitor ERP System Polska Sp. z o.o

Säljare

jaroslaw.jaskiewicz@monitorerp.com

+48 72 838 50 80

Jakub Schwartz

Monitor ERP System Polska Sp. z o.o

Konsult

jakub.schwartz@monitorerp.com

+48 600 968 525

Elżbieta Konieczna

Monitor ERP System Polska Sp. z o.o

Konsult

elzbieta.konieczna@monitorerp.com

+48 882 062 533

Dominik Wiśniewski

Monitor ERP System Polska Sp. z o.o

Konsult

dominik.wisniewski@monitor.se

+48 696 223 622

Katarzyna Jaszczyszyn

Monitor ERP System Polska Sp. z o.o

Säljassistent

katarzyna.jaszczyszyn@monitorerp.com

+48 538 310 362

Daniel Häggmark

VD

daniel.haggmark@monitorerp.com

+60 11 2648 7870

Todd Abraham

Affärsutvecklingschef och Marknadsföring

todd.abraham@monitorerp.com

+60 19 709 5851

Linnea Mohlen

Sälj- och kommunikationsansvarig

linnea.mohlen@monitorerp.com

+60 12 906 0650

Mac Zhu

VD

mac.zhu@monitorerp.com

+86 139 1839 4111

Hansen Pan

Säljare

hansen.pan@monitorerp.com

Andy Qiu

Projektledare

andy.qiu@monitorerp.com

Alex Chen

Konsult

alex.chen@monitorerp.com

Tommy Tang

Konsult

tommy.tang@monitorerp.com

Frank Madsen

Försäljning och utbildning

Odense

frank.madsen@monitorerp.com

+45 40 68 64 55

Arne Maegaard

Försäljning och utbildning

Odense

arne.maegaard@monitorerp.com

+45 26 37 77 87

Stig Nalbandian

Säljare

Köpenhamn

stig.nalbandian@monitorerp.com

+45 71 74 76 05

Bjørnar Ødegård

Försäljning, projektledning och utbildning

Västra Norge

bjornar.odegard@monitorerp.com

+47 911 06 997

Mikael Ekblom

Försäljning, projektledning och utbildning

Östra Norge

mikael.ekblom@monitorerp.com

+47 913 36 136

Rocksoft

Tarvi Tara

Rocksoft OÜ

VD

tarvi.tara@rocksoft.ee

+372 51 855 58

Bianka Engel

Rocksoft OÜ

Säljare

bianka.engel@rocksoft.ee

+372 564 04 49

Liis Raa

Rocksoft OÜ

Konsult

monitor@rocksoft.ee

+372 670 1113

Yury Soloviev

Rocksoft OÜ

Konsult

monitor@rocksoft.ee

+372 670 1113

Abhijeet Mane

Rocksoft OÜ

Konsult

monitor@rocksoft.ee

+372 670 1113

Progressive Business Solutions

Tomas Vilkancas

Progressive Business Solutions UAB

Säljare

tomas.vilkancas@pbs.lt

+370 615 72 257

Kaspars Irbe

Progressive Business Solutions LV SIA

Konsult

kaspars.irbe@pbs.lt

+371 2926 9286

Progressive Business Solutions

Tomas Vilkancas

Progressive Business Solutions UAB

Säljare

tomas.vilkancas@pbs.lt

+370 615 72 257

Giedrius Valuckas

Progressive Business Solutions UAB

Affärsutvecklare

giedrius.valuckas@pbs.lt

+370 655 08 374

Saulius Zebrauskas

Progressive Business Solutions UAB

Konsult

saulius,zebrauskas@pbs.lt

+370 610 67 806

Gintaras Zilys

Progressive Business Solutions UAB

Konsult

gintaras.zilys@pbs.lt

+370 6473 0025

Kontaktinformation

Öppettider Kontor: Mån–fre, kl. 08.00–12.00, 13.00–17.00 (CET) 
Öppettider Support: Mån–fre, kl. 06.00–17.00 (CET)

Växel: 0650–766 00 
Försäljning: 0650–766 00 (tryck 1 för att komma till försäljning)
Support: 0650–766 03

E-post (allmän): info@monitor.se  
Försäljning: sales@monitor.se 
Support: support@monitor.se 

Postadress:
Monitor ERP System AB
Box 264
824 26 Hudiksvall

Besöksadress:
Monitor ERP System AB
Trädgårdsgatan 7
824 30 Hudiksvall

Kontaktinformation

Monitor ERP System Finland AB
Logomo Toimisto
Köydenpunojankatu 14
21100 Turku

E-post: sales@monitor.se 

Kontaktinformation

Monitor ERP System Polska Sp. z o.o
ul. Mińska 54-56
54-610 Wrocław
+48 71 722 42 50
E-post: poland@monitorerp.com 

Kontaktinformation

Öppettider: 08.00–17.00 (GMT+8)

Besöksadress:
1B-3-20 @ One Precinct
Lengkok Mayang Pasir,
Bayan Lepas, Penang
Malaysia 11950

Telefon: +60 4611 1603
Support: +60 4371 7813
E-post: support@monitorerp.asia

Kontaktinformation

Monitor ERP System Shanghai Co., Ltd.
Unit 1202, 12F,
Zhongyi Building
No. 580 West Nanjing Road 
Jingan District 
200041, Shanghai
China

莫宁特软件技术 (上海) 有限公司
中国上海市静安区,南京西路580号,仲益大厦12楼1202室,200041

Kontaktinformation

Ta gärna kontakt med en av våra medarbetare i Danmark eller kontakta vårt huvudkontor i Sverige direkt:

Öppettider Kontor: Mån–fre, kl. 08.00–12.00, 13.00–17.00 (CET) 
Öppettider Support: Mån–fre, kl. 06.00–17.00 (CET)

Växel: 0650–766 00
Försäljning: 0650–766 00 (tryck 1 för att komma till försäljning)
Support: 0650–766 03

E-post (allmän): info@monitor.se  
Försäljning: sales@monitor.se 
Support: support@monitor.se 

Postadress:
Monitor ERP System AB
Box 264
824 26 Hudiksvall

Besöksadress:
Monitor ERP System AB
Trädgårdsgatan 7
824 30 Hudiksvall

Kontaktinformation

Ta gärna kontakt med en av våra medarbetare i Norge eller kontakta vårt huvudkontor i Sverige direkt:

Öppettider Kontor: Mån–fre, kl. 08.00–12.00, 13.00–17.00 (CET) 
Öppettider Support: Mån–fre, kl. 06.00–17.00 (CET)

Växel: 0650–766 00
Försäljning: 0650–766 00 (tryck 1 för att komma till försäljning)
Support: 0650–766 03

E-post (allmän): info@monitor.se  
Försäljning: sales@monitor.se 
Support: support@monitor.se 

Postadress:
Monitor ERP System AB
Box 264
824 26 Hudiksvall

Besöksadress:
Monitor ERP System AB
Trädgårdsgatan 7
824 30 Hudiksvall

Kontaktinformation

Ta gärna kontakt med våra partners i Estland eller kontakta vårt huvudkontor i Sverige direkt:

Öppettider Kontor: Mån–fre, kl. 08.00–12.00, 13.00–17.00 (CET) 
Öppettider Support: Mån–fre, kl. 06.00–17.00 (CET)

Växel: 0650–766 00
Försäljning: 0650–766 00 (tryck 1 för att komma till försäljning)
Support: 0650–766 03

E-post (allmän): info@monitor.se  
Försäljning: sales@monitor.se 
Support: support@monitor.se 

Postadress:
Monitor ERP System AB
Box 264
824 26 Hudiksvall

Besöksadress:
Monitor ERP System AB
Trädgårdsgatan 7
824 30 Hudiksvall

Kontaktinformation

Ta gärna kontakt med våra partners i Lettland eller kontakta vårt huvudkontor i Sverige direkt:

Öppettider Kontor: Mån–fre, kl. 08.00–12.00, 13.00–17.00 (CET) 
Öppettider Support: Mån–fre, kl. 06.00–17.00 (CET)

Växel: 0650–766 00
Försäljning: 0650–766 00 (tryck 1 för att komma till försäljning)
Support: 0650–766 03

E-post (allmän): info@monitor.se  
Försäljning: sales@monitor.se 
Support: support@monitor.se 

Postadress:
Monitor ERP System AB
Box 264
824 26 Hudiksvall

Besöksadress:
Monitor ERP System AB
Trädgårdsgatan 7
824 30 Hudiksvall

Kontaktinformation

Ta gärna kontakt med våra partners i Litauen eller kontakta vårt huvudkontor i Sverige direkt:

Öppettider Kontor: Mån–fre, kl. 08.00–12.00, 13.00–17.00 (CET) 
Öppettider Support: Mån–fre, kl. 06.00–17.00 (CET)

Växel: 0650–766 00
Försäljning: 0650–766 00 (tryck 1 för att komma till försäljning)
Support: 0650–766 03

E-post (allmän): info@monitor.se  
Försäljning: sales@monitor.se 
Support: support@monitor.se 

Postadress:
Monitor ERP System AB
Box 264
824 26 Hudiksvall

Besöksadress:
Monitor ERP System AB
Trädgårdsgatan 7
824 30 Hudiksvall

Kontakta oss

Kontakta oss

Är det något speciellt du undrar över eller vill ha svar på? Skriv det här.