Internationellt

Sverige

Hudiksvall

Monitor ERP System AB
Försäljning.

Johan Holmsten
Internationell ledning
Mobil: +46 70 593 29 18
Telefon: +46 650 766 49
Johan.Holmsten@monitorerp.com

Jonas Persson
Internationell ledning
Mobil: +46 70 377 66 40
Telefon: +46 33 20 50 00
Jonas.Persson@monitorerp.com

Finland

Jakobstad

Monitor ERP System Finland AB
Försäljning, projektledning och utbildning.

Toni Jääskeläinen
Turku
Mobil: +358 40 5531811
E-post: Toni.Jaaskelainen@monitorerp.com

Teemu Kääntö
Turku
Mobil: +35 40 551 90 80
E-post: Teemu.Kaanto@monitorerp.fi

Mikael Lindholm
Ekenäs
Mobil: +358 44 511 0109
E-post: Mikael.Lindholm@monitorerp.com

Polen

Wrocław

Monitor ERP System Polska Sp. z o.o

Maciej Swienton
VD
Wrocław
Maciej.Swienton@monitorerp.com

Jarek-sm.png

Jaroslaw Jaskiewicz
Marknad och försäljning
Wrocław
+48 728 385 080
jaroslaw.jaskiewicz@monitorerp.com

Kina

Monitor ERP System Shanghai Co., Ltd.
Försäljning, projektledning och utbildning.

Knut Ngo
Mobil: +86 186 2171 0892
E-post: Knut.Ngo@monitorerp.com

Singapore & Malaysia

Monitor ERP System Southeast Asia Pte Ltd
Försäljning, projektledning och utbildning.

Daniel Häggmark
Mobil: +65 9647 2991 (SG)
Telefon: +60 11 2648 7870 (MY)
E-post: Daniel.Haggmark@monitorerp.com

Danmark

Försäljning, projektledning och utbildning.

Frank Madsen
Mobile: +45 40 68 64 55
E-post: Frank.Madsen@monitorerp.com

Arne Maegaard
Mobile: +45 26 37 77 87
E-post: Arne.Maegaard@monitorerp.com

Stig Nalbandian
Mobile: +45 71 74 76 05
E-post: stig.nalbandian@monitorerp.com

Norge

Försäljning, projektledning och utbildning.

Bjørnar Ødegård
Mobile: +47 911 06 997
E-post: Bjornar.Odegard@monitorerp.com

Mikael Ekblom
Mobile: +47 913 36 136
E-post: mikael.ekblom@monitorerp.com

Litauen

Progressive Business Solutions UAB
Försäljning, projektledning, utbildning, anpassningar. Representant också i övriga Baltikum och Ryssland.

undefined

Giedrius Valuckas
Vilnius
Telefon: +370 655 08374
E-post: Giedrius.Valuckas@pbs.lt

Lettland

PBS LV SIA
Försäljning, konsulting.

Tomas Vilkancas
Riga
Telefon: +370 615 72 257
E-post: tomas.vilkancas@pbs.lt

Estland

Rocksoft OÜ
Försäljning, konsulting.

undefined

Tarvi Tara
Affärsutvecklingschef
Tallinn
Webb: www.rocksoft.ee
Telefon: +372 670 1113
E-post: tarvi.tara@rocksoft.ee

 

Pirx OÜ
Försäljning, konsulting.

Piret Piiroja
Webb: www.pirx.ee
Telefon: +372 5019778
E-post: piret.piiroja@pirx.ee